Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

WGN Nieruchomości oddziały Szprotawa/Polkowice/Nowa Sól/Żagań

Bema 4/2 Szprotawa

Mapa

724 359...

724 359 329

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

szprotawa.wgn.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Monika Franieczek
  • Ewa Rybczyńska
  • Kornela Grycko
  • +12

O nas

Jesteśmy dla Was i z Wami, zapewniamy profesjonalizm obsługi i bezpieczeństwo transakcji. Zaufało Nam już setki klientów - zaufaj i Ty!
Zapraszamy do Naszych biur nieruchomości w Polkowicach, Nowej Soli, Żaganiu i Szprotawie.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

243

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia WGN Nieruchomości oddziały Szprotawa/Polkowice/Nowa Sól/Żagań

Filtruj

Mieszkanie

Polkowice,dolnośląskie

420 000 zł65,53 m² 6 409,28 zł/m²

Barbara Abramowicz

Barbara Abramowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polkowice, skalników, mieszkanie 65m2 sprzedam 420 000 zł cena promocyjna do końca maja 420 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65m2...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł63,70 m² 3 124,02 zł/m²

Małgorzata Pilarek

Małgorzata Pilarek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, 2 pokoje, 3 piętro, 64 m2, sprzedam, 199 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

Beata Krupa

Beata Krupa

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szprotawa, dom jednorodzinny, 5 pokoi, 116 m2, działka 42 ary, cena 990 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż wyjątkowy, atrakcyjny dom jednorodzinny...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

Małgorzata Pilarek

Małgorzata Pilarek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, kawalerka, 32 m2, sprzedam, 180 000 zł Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Głogów,dolnośląskie

207 000 zł31,40 m² 6 592,36 zł/m²

Monika Franieczek

Monika Franieczek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Głogów, mieszkanie, kawalerka, 31,40 m2, sprzedam 207000 zł. Na sprzedaż mieszkanie kawalerka, na IV piętrze w centrum miasta, ul. Armii Krajowej....

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł179 m² 7 541,90 zł/m²

Monika Franieczek

Monika Franieczek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Kaźmierzów, dom, 5 pokoi, 179 m2, działka 1205 m2, sprzedam, cena 1 350 000 zł. Na sprzedaż dom wolnostojący 179 m2 powierzchni użytkowej: - parter : 98...

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł24,11 m² 6 553,30 zł/m²

Paweł Świdziński

Paweł Świdziński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa Sól, lokal mieszkalny, kawalerka, powierzchnia 24,11 m2, parter, sprzedam, cena 162 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł133,43 m² 7 869,29 zł/m²

Beata Krupa

Beata Krupa

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Szprotawa, dom jednorodzinny, 5 pokoi, 117 m2, cena 1 050 000 zł, sprzedam. Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny wybudowany w 2019 roku według...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł72,70 m² 7 977,99 zł/m²

Beata Krupa

Beata Krupa

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje 73 m2, ogród, garaże, cena 580 000 zł, sprzedam. Rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie położone...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gorzyca,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 990,91 zł/m²

Małgorzata Pilarek

Małgorzata Pilarek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny parterowy - projekt Ekonomiczny 4t , Gorzyca, gm. Lubin Ten dom łączy funkcjonalny projekt parterowy z nowoczesną technologią...

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł49,10 m² 3 645,62 zł/m²

Marek Świdziński

Marek Świdziński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przemków, mieszkanie 2 pokoje 49,10 m2, sprzedam, cena 179 000 zł. Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie w bloku na osiedlu Huta. Mieszkanie do...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

Małgorzata Pilarek

Małgorzata Pilarek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom pod lasem | Standard Premium+ | 0% pcc Dom, który łączy komfort, technologię i spokój natury Są miejsca, do których wraca się...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł64,10 m² 4 664,59 zł/m²

Paweł Świdziński

Paweł Świdziński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chocianów, mieszkanie, drugie piętro, trzy pokoje, sprzedam, 299 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania. Na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł350 m² 2 654,29 zł/m²

Paweł Świdziński

Paweł Świdziński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Kotla, dom stan surowy zamknięty, działka 7,6 ara, sprzedam, 929 000 zł. Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej okolicy,...

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł58,27 m² 4 719,41 zł/m²

Zuzanna Świdzińska

Zuzanna Świdzińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przemków, mieszkanie, 58,27 m2, 4 pokoje, 2 piętro, cena 275 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 58,27...

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł74 m² 7 229,73 zł/m²

Małgorzata Pilarek

Małgorzata Pilarek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

To wnętrze zaprojektowane od nowa - spójne, jasne, eleganckie i gotowe, by po prostu wnieść walizki i zamieszkać. Już od progu widać jakość:...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,10 m² 7 221,42 zł/m²

Monika Franieczek

Monika Franieczek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polkowice, rynek, mieszkanie, 3 pokoje, 69,1 m2, sprzedam, 499000 zł. Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach ul. Rynek. Lokal stanowiący odrębną...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

Ewa Rybczyńska

Ewa Rybczyńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Otyń, dom bliźniak, 110 m2, w stanie deweloperskim, sprzedam, 620 000 pln. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym...

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67,50 m² 5 481,48 zł/m²

Ewa Rybczyńska

Ewa Rybczyńska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Głogów, mieszkanie, II piętro, pow 67,50 m2, piwnica 19,30 m2, sprzedam, 370 000 zł. Na sprzedaż ciepłe, słoneczne mieszkanie wraz z dużą piwnicą...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł126 m² 4 753,97 zł/m²

Ewa Rybczyńska

Ewa Rybczyńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sława, dom, 126 m2, działka 15 arów, sprzedam, 599 000 zł. Na sprzedaż dom nie wymagający żadnego nakładu finansowego w zabudowie bliźniaczej...

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł90 m² 18,78 zł/m²

Beata Krupa

Beata Krupa

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szprotawa, apartament, 2 pokoje, 90 m2, odstępne 1690 zł, wynajmę. Wynajmę przestronny i komfortowy apartament w samym centrum Szprotawy....

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł53,59 m² 3 638,74 zł/m²

Wojciech Walkowiak

Wojciech Walkowiak

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szprotawa, lokal usługowy, 53,4 m2, sprzedam, cena 195 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Lokal usługowy 54m? z klimatyzacją -...

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42,50 m² 4 941,18 zł/m²

Beata Krupa

Beata Krupa

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kożuchów, mieszkanie 2 pokoje, 42,5 m2, cena 210 000 zł, sprzedam. Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i zadbane mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

Beata Krupa

Beata Krupa

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szprotawa, mieszkanie 2 pokoje, 37 m2, cena 240 000 zł, sprzedam. Z przyjemnością prezentuję atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

Barbara Abramowicz

Barbara Abramowicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:31 m²

Polkowice, sprzedam dom, 890 000zł Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 110m2 w Polkowicach, położona na osiedlu Polkowice Dolne....

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gwizdanów,dolnośląskie

820 000 zł260 m² 3 153,85 zł/m²

Paweł Świdziński

Paweł Świdziński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Gwizdanów, gmina Rudna, dom 260 m2, działka 34 ar, sprzedam, 820 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu...

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł2 000 m² 10 zł/m²

Sylwia Podkościelna

Sylwia Podkościelna

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Żagań, hala Produkcyjno - Magazynowa Centrum 2000m2 wynajmę 20000zł - 10zł/m2, do negocjacji Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa 2000m2...

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł904 m² 94,03 zł/m²

Beata Krupa

Beata Krupa

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiechlice, działka budowlana z linią brzegową rzeki Szprotawy, 904 m2, cena 85 000 zł, sprzedam. Wyjątkowa lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

Ryszard Gaszyna

Ryszard Gaszyna

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mirostowice Dolne, gmina Żary, powierzchnia 39 m2, dwa pokoje, piętro pierwsze , cena 299 000 zł, sprzedam. Oferta, na którą czekałeś. Przedstawiam...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

201 000 zł30 m² 6 700 zł/m²

Zuzanna Świdzińska

Zuzanna Świdzińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bytom Odrzański, mieszkanie w stanie deweloperskim, 30,00 m2, 1 pokój, i piętro, balkon, cena 201 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję nowe...

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł840 m² 59,52 zł/m²

Marek Świdziński

Marek Świdziński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wilków, gm Głogów, działka budowlana, sprzedam, cena 50000 zł. Na sprzedaż działka rolno budowlana, w atrakcyjnej lokalizacji z dala od...

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł280 m² 2 910,71 zł/m²

Beata Włodarczyk

Beata Włodarczyk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mirostowice Dolne, dom mieszkalny z halą usługową o powierzchni użytkowej ok 280 m2,działka 2800 ar,cena 815 000 zł, sprzedam. Do sprzedania...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 400 m² 104,17 zł/m²

Ryszard Gaszyna

Ryszard Gaszyna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tomaszowo, żagań, działka budowlana inwestycyjna, powierzchnia 24 ary, sprzedam, 250 000 zł. Nieruchomość położona w Tomaszowie kilka kilometrów...

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł817 m² 85,68 zł/m²

Beata Krupa

Beata Krupa

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szprotawa, działka budowlana, 817 m2, cena 70 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję działkę nr 35/45 zlokalizowaną przy ul. Podgórnej w Szprotawie,...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

Marek Świdziński

Marek Świdziński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Przemków, dom, obiekt, rezydencja, 6 pokoi, 300 m2, sprzedam, cena 799 000 zł. Oferuję Państwu do sprzedaży duży rezydencję, z całym wyposażeniem,...

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 359 m² 62,55 zł/m²

Zuzanna Świdzińska

Zuzanna Świdzińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiechlice, działka budowlana, 1 359 m2, sprzedam, cena 85 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości! Oferuję na sprzedaż działkę...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 976 zł44,58 m² 7 200 zł/m²

Monika Franieczek

Monika Franieczek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,58 m2, sprzedam, 320976 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

Paweł Świdziński

Paweł Świdziński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 666 m²

Kożuchów, dom wolnostojący, 250 m2, działka 2666 m2, cena 699 000 zł, sprzedam. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu...

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł93,27 m² 2 455,24 zł/m²

Wojciech Walkowiak

Wojciech Walkowiak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Leszno Górne, mieszkanie 5 pokoi, 93,27 m2, sprzedam, cena 229 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam duże mieszkanie w Lesznie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 160 zł61,95 m² 8 800 zł/m²

Monika Franieczek

Monika Franieczek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 61,95 m2, sprzedam, 545160 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij